ForsideBeboerforeningNøjsomhedSportsklubKulturcenterKalenderGalleriByen & området

 
   
 
   
 


Bestyrelse - Nøjsomhed

Formand: Peter Skibsted- Kløvermarken 18
tlf.: 2370 2045; peter.skibsted@nojsomhed.dk

Sekretær: Gudrun Holm - Kelstrupvej 21
tlf.: 6447 3595; gudrun.holm@nojsomhed.dk

Kasserer: Poul Hansen - Syrenvænget 13
tlf.: 2679 7098; poul.hansen@nojsomhed.dk

Kaja Hartmann - Rugvænget 19
tlf.: 6596 7689; kaja.hartmann@nojsomhed.dk

Næstfornad: Bent Arne Nielsen - Odensevej 80
tlf.: 64471415; bent.arne.nielsen@nojsomhed.dk

 Kirsten S. Hansen - Liljevænget 13
tlf.: 2979 4605: kirsten.sandal@nojsomhed.dk 

Leif Hedelund - Rugvænget 3
tlf.: 4084 0592; leif.hedelund@nojsomhed.dk

Foreningens mail-adresse: post@nojsomhed.dk



Valg til bestyrelsen
Medlemmer af bestyrelsen vælges på generalforsamlingen

Foreningens formål
Foreningens formål er at medvirke til oprettelsen af et sports- og kulturhus i Skallebølle, samt at virke til fremme for kulturinteressen, herunder at være åben for samarbejde med andre sammenslutninger med samme formål.



 

Bestyrelse - Nøjsomhed

Formand: Peter Skibsted- Kløvermarken 18
tlf.: 2370 2045; peter.skibsted@nojsomhed.dk

Sekretær: Gudrun Holm - Kelstrupvej 21
tlf.: 6447 3595; gudrun.holm@nojsomhed.dk

Kasserer: Poul Hansen - Syrenvænget 13
tlf.: 2679 7098; poul.hansen@nojsomhed.dk

Kaja Hartmann - Rugvænget 19
tlf.: 6596 7689; kaja.hartmann@nojsomhed.dk

Næstfornad: Bent Arne Nielsen - Odensevej 80
tlf.: 64471415; bent.arne.nielsen@nojsomhed.dk

 Kirsten S. Hansen - Liljevænget 13
tlf.: 2979 4605: kirsten.sandal@nojsomhed.dk 

Leif Hedelund - Rugvænget 3
tlf.: 4084 0592; leif.hedelund@nojsomhed.dk

Foreningens mail-adresse: post@nojsomhed.dk

  Valg til bestyrelsen
Medlemmer af bestyrelsen vælges på generalforsamlingen

Foreningens formål
Foreningens formål er at medvirke til oprettelsen af et sports- og kulturhus i Skallebølle, samt at virke til fremme for kulturinteressen, herunder at være åben for samarbejde med andre sammenslutninger med samme formål.


 
Skallebølle.dk
Kelstrupvej 84 | 5492 Vissenbjerg
bladet@sbsk.dk



 
Skallebølle.dk
Kelstrupvej 84
5492 Vissenbjerg
bladet@sbsk.dk
 

Website: ntkr.com I/S - tlf. 66 11 68 57 | Brug af Cookies - læs mere